5.00
(15 Oceny)

Podstawy przedłużania paznokci żelem – migdał oraz kwadrat

Przez Julia Nessa Kategorie: Julia Nessa, Technika
Lista Udostępnij
Znajdź kurs
Page Link
Share On Social Media

o kursie

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci to szkolenie z zakresu podstaw przedłużania paznokci żelem jest właśnie dla Ciebie. To doskonała propozycja dla początkujących, które chcą poznać zabieg przedłużenia od A do Z oraz poznać kilka prostych trików na prawidłowe przedłużenia paznokci, wycięcie skórek oraz aplikację produktów. Na tym pełnowartościowym szkoleniu dowiesz się jak pracować z żelem, w którym miejscu powinna znajdować się największa ilość żelu i dlaczego tak ważne jest znalezienie punktów stresu. Opowiemy sobie także o preparatach pomocniczych, które pozwolą na zwiększenie trwałości wykonanej stylizacji. Oczywiście omówimy sobie w teorii i pokażemy w praktyce prawidłowe podłożenie form. Pokaże Ci mój sposób na ich wycięcie oraz jak ułożyć szablon w stosunku do płytki płaskiej lub wypukłej. W tym kursie nie zabraknie też informacji na temat ściągnięcia masy żelowej, etapów piłowania oraz pracy pilnikiem, bloczkiem lub mandrelem.

Te wszystkie informacje zawarliśmy w kilkunastu osobnych lekcjach o łącznej długości około 8 godzin.

W cenie otrzymasz certyfikat w formacie PDF, materiały szkoleniowe w formacie PDF oraz dostęp do kursu na okres 180 dni. Dodatkowo po przesłaniu prac otrzymasz analizę swoich wykonanych stylizacji i pomoc w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu na kolejnych wykonywanych stylizacjach.

Zobacz więcej

Czego się nauczysz?

 • W jaki sposób ściągnąć masę żelową
 • Jak przygotować wolny brzeg pod przedłużenie
 • Jakie preparaty wybrać
 • Czym się kierować podczas wybierania frezów do skórek
 • Opracujesz płytkę oraz wał mandrelem z nakładką
 • Dowiesz się w jaki sposób wycinać szablony
 • W jaki sposób prawidłowo nakładać bazę hybrydową oraz top.
 • Dowiesz się jak wykonać perfekcyjnego frencha.
 • Zobaczysz prawidłową budowę żelem w kształt migdał.

Zawartość kursu

Teoria
Omówienie w teorii wykonanie zabiegu przedłużania paznokci żelem oraz ściągnięcia masy żelowej. Przejdziemy przez zabieg przedłużenia krok po kroku, a szczególną uwagę zwrócimy na podkładanie szablonów.

 • Wstęp do kursu
  04:12
 • Materiały szkoleniowe – Katalog
 • Ściągnia masy żelowej frezem
  28:52
 • Opracowanie resztek frezem typu mandrel lub pilnikiem
  12:04
 • Usuwanie skórek z płytki frezami
  40:31
 • Omówienie preparatów pomocniczych
  12:58
 • Aplikacja wcierki bazy pod żel
  03:06
 • Aplikacja żelu – prawdiłowy kształt paznokcia przedłużanego
  08:18
 • Podkładnie szablonów
  28:04

Praktyka
Przechodzimy do części praktycznej, w której zobaczysz cały zakres szkolenia w formie pokazu na modelce. Wspólnie ściągniemy poprzednią stylizację i przedłużymy paznokcie na formie.

Kwadrat

Student Ratings & Reviews

5.0
Razem 15 oceny
5
15 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
KO
3 dni temu
Świetnie przekazana wiedza! Filmiki instruktażowe na bardzo wysokim poziomie także można się poczuć jak na szkoleniu stacjonarnym. :)
AW
1 miesiąc temu
Kurs bardzo fajnie złożony, wszystko opisane krok po kroku i bardzo przejrzyste. W trakcie kursu ćwicząc na swoich paznokciach zdążyłam zauważyć dużą poprawę w trwałości stylizacji, na czym bardzo mi zależało. Mam nadzieję że wkrótce nabiorę więcej wprawy i będę robić tak sprawnie paznokcie jak Pani prowadząca kurs 😁
JK
3 miesiące temu
Wszystko perfekcyjnie wyjaśnione, bardzo polecam
MB
3 miesiące temu
Jestem bardzo zadowolona Julia bardzo dobrze tlumaczy widac ze ma profesjonalne podejscie do tego co robi polecam w 100% szkolenia online.
L
4 miesiące temu
Bardzo starannie i dokładnie wszystko wytłumaczone, mam nadzieję że początek moich stylizacji po tym kursie będzie coraz lepszy ☺️
RG
7 miesięcy temu
Wszystko świetnie wytłumaczone! Zabieram się do pracy i mam nadzieję że niedługo moje prace będą wyglądały tak świetnie jak praca Julii!
KT
8 miesięcy temu
Super szkolenie,wszystko jasno i dokładnie wytłumaczone ??
KW
10 miesięcy temu
Cieszę się że trafiłam na Panią Julię. Bardzo dobrze wytłumaczone podkładanie formy, fajny trik dla początkujących, którzy mogą nie wiedzieć jak podciąć dobrze formę. Duży plus za skrypt, który jest dołączony i omawiamy w części teoretycznej. Rzadko się zdarza, żeby na kursach VOD instruktorzy dodawali materiały do pobrania. Na pewno to nie jest mój ostatni kurs! Dziękuję ;).
JB
11 miesięcy temu
Świetny! :) mnóstwo wiedzy!
PK
12 miesięcy temu
Świetnie szkolenie, bardzo dużo wiedzy

Want to receive push notifications for all major on-site activities?